«Слідство.Інфо» знайшло СБУшника, який міг зривати показ фільму про офшори Зеленського

Опубліковано 13 жов 2021
«У нас ремонт электрики со вчерашнего дня, нет света, презентацию вашего детского фильма перенесем на следующую неделю», - написали нам керівники Малої Опери за кілька годин до показу фільму про офшори президента Зеленського та його оточення.

Як стало відомо згодом, у Київській міській адміністрації отримали телефонний дзвінок від співробітника Служби безпеки України, який пообіцяв «проблеми», якщо показ розслідування відбудеться у Малій Опері.

У СБУ одразу ж відхрестилися від цих звинувачень: вони, мовляв, ні в чому не винні, а будь-які спроби пояснити організаційні негаразди тиском спецслужби - маніпуляція.

Журналіст «Слідства.Інфо» Дмитро Реплянчук знайшов та поспілкувався з працівником СБУ, який телефонував чиновникам.

Звати його Олександр Новіков і працює він у структурах спецслужби з 2005 року.

Під час особистого спілкування Олександр Новіков не заперечував свою причетність до телефонних дзвінків чиновникам КМДА, але назвав це «робочими питаннями».

Натомість Служба безпеки Україну, яку очолює давній друг і колишній партнер Зеленського по бізнесу Іван Баканов, далі продовжує все заперечувати.

Сподіваємося, нові публічні факти у цій історії змусять СБУ пояснити, навіщо вони використовують методи часів Віктора Януковича у 2021 році.

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО СЛІДСТВО-КЛУБУ:
www.patreon.com/slidstvo_info
www.slidstvo.info/pidtrymaty/

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ СОЦМЕРЕЖІ:
Telegram: t.me/slidstvo_info
Instagram: slidstvo_info
Faсebook: uk-ua. slidstvo.info

КОМЕНТАРІ